Відгуки про компанію Piksi
- Виктория К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- ЕленаУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Ирина Ш.
- Софія П.
Все дуже гарно!) мені сподобалося тільки один мінус малюнок не такий чорний як на картинці((
- Софія П.
Все дуже гарно!) мені сподобалося тільки один мінус малюнок не такий чорний як на картинці((
- Міша Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
коли зможите вітправити
- Виктория